O nás

Fire Company 21 s.r.o. vznikla spojením a převedením historie Obchodní společnosti R.O.S, která vznikla v roce 1999 a hlavní činností byla distribuce průmyslového zboží spotřebního charakteru pro maloobchod i pro koncové zákazníky a zajišťovala reklamní akce v hypermarketech a výstavách. V roce 2002 se rozrostla o divizi reality. V roce 2008 byla provedena celková reforma společnosti a to z důvodu spolupráce a propojení z dalšími společnostmi. V současné době Fire Company 21  spolupracuje z několika obchodními, realitními, stavebními a developerskými společnostmi po celé ČR. Dále od roku 2011 jsme členové společnosti Today&Tomorrow Holding, ČNB.

Realitní kancelář

Naše realitní kancelář nabízí komplexní právní servis a jednaní za klienty na trhu s nemovitostmi v plném rozsahu od zpracování projektu  až po realizaci prodeje. Dále spolupracujeme se skupinou právníku, notářů a odhadců, aby náš realizační tým měl kompletní prostředí pro realizaci každého obchodního případu. Dále nabízíme komplexní právní a poradenské, služby týkající se nemovitostí a to ve všech případech zdarma ke každé námi zpracovávané nemovitosti. K dalším našim službám patří odhady, notářské služby a zajištění fínancí na danou nemovitost popřípadě rekonstrukci či stavbu. Danou synchronizaci a propojení nám zajišťuje společnost Google, to nám umožňuje zachovávat data v bezpečí. Uživatelé jsou v klidu s vědomím, že jejich soubory jsou chráněné bankovním stupněm šifrování.To krátce o společnosti Fire Company 21 a těšíme se na další spolupráci a nové klienty .

Makléřská kancelář

Jsme makléřská společnost poskytující komplexní i individuální poradenství v oblastech finančních a ekonomických služeb.

Najdeme pro Vás řešení v těchto oborech:

  • finanční zajištěn í osob, firem a podnikatelů ( pojištění, zajištění penze, úvěry, stavební spoření)
  • financování bydlení ( úvěry ze stavebního spoření, hypotéky, spotřebitelské úvěry)
  • projektování, realizace a rekonstrukce staveb
  • firemní benefity (životní pojištění, penzijní připojištění, cafeteria systémy)
  • dotace EU a státní programy

Jsme jedni z vás !!!!
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte
kontaktovat.

 

Fotogalerie: Výstav a obchodních promo akcí.

Záznamy: 1 - 4 ze 46
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>